Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

قوانین و مقررات شركت وب سپنتا | طراحی وب | هاست | دامنه

جایگاه فعلی :

قوانین و مقررات خدمات هاست و دامنه و خدمات طراحی وب سایت سفارشی و محصولات سپنتا

این توافقنامه محتوی مطالب و ارجاعیات سیاستهای فعلی وب سپنتا بوده و برای هر یك از محصولات و خدمات قابل دسترس شركت اعمال میشود.
این توافقنامه توسط و ما بین شركت وب گستر سپنتا ( وب سپنتا ) كه در این توافقنامه "شركت" نامیده میشود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترك خطاب میشود) كه در این توافقنامه "مشترك" نامیده میشوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید كه بعنوان امضای الكترونیكی شما تلقی میگردد معتبر و قابل اجراست.
این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات و محصولات شركت را تعیین نموده و تعهدات شركت به مشترك و بالعكس تعهدات مشترك به شركت را در رابطه با خدمات و محصولات مورد استفاده توسط مشترك تشریح می كند.
این توافقنامه مانند دیگر سیاستهای شركت، به همراه تمامی تغییرات ضمیمه آن، تشكیل دهنده توافقنامه ای كامل و اختصاصی بین مشترك و شركت می باشد كه در رابطه با چگونگی نحوه استفاده از خدمات و محصولات شركت میباشد و همچنین تكمیل كننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می باشد.
تمامی سیاستنامه ها و توافقنامه های مربوط به خدمات و محصولات شركت به صورت بخش های جداگانه در این توافقنامه آمده است كه شامل سیاستنامه های مورد بحث (UDRP) نیز می باشد.

با تهیه محصولات و خدمات شركت، مشترك موافقت مینماید كه تمامی شرایط و توافقنامه های پیوست را كه بخشی از این توافقنامه هستند درك و موافقت نموده كه به آن عمل نماید.
علاوه بر تمامی نقل و انتقالات مالی انجام شده توسط مشترك، مشترك با شرایط این توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالی كه توسط هر كسی كه بعنوان جانشین مشترك یا هر كسی كه از اشتراك ایجاد شده توسط مشترك در شركت استفاده می كند انجام می شود نیز موافقت میكند، حتی درصورتیكه نقل و انتقال به جانشینی از مشترك انجام نشده باشد.

قوانین كلی مطرح شده در بند "الف" در مورد تمامی مشتركین شركت اعمال می شود. توافقنامه های خاص مربوط به خدمات و یا محصولات، در بند "ب" مطرح شده اند كه هریك صرفا در مورد مشتركینی كه آن محصولات یا خدمات را تهیه نموده اند قابل اجراست. 

الف ) قوانین كلی خدمات و محصولات

قوانین و مقررات سپنتا خدمات هاست و دامنه و خدمات طراحی وب سایت سفارشی و محصولات سپنتا

1) توافقنامه و تغییرات

مشترك متعهد میشود كه با تغییراتی كه ممكن است شركت هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد كند موافقت نموده و محدودیتهایی را كه پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات شركت را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می كند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از محصولات و خدمات شركت انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی شركت مسترد نمی گردد. مشترك می پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات شركت مسئول خواهد بود كه این موضوع را به شركت اطلاع دهد.

بدیهی است اطلاع رسانی مشترك نباید زودتر از 15 روز پیش از تاریخ پرداخت و دیرتر از 3 روز پیش از تاریخ پرداخت صورت گیرد.


2)اطلاعات صحیح

مشترك موافقت می نماید كه با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات شركت اطلاعات صحیح در اختیار شركت قرار دهد و شركت برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه شده توسط مشترك استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی كه ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا شركت شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد شركت به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترك را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

 

3)حفظ اطلاعات محرمانه

شما می توانید در این قسمت رویه حفظ اطلاعات محرمانه در شركت را مطالعه فرمائید كه در مورد تمامی محصولات و خدمات شركت اعمال میشود.
این روند در برگیرنده حقوق مشترك و مسئولیت شركت در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشترك است. شركت از اطلاعات مشترك بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذكر شده در روند حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد كرد.

4)امنیت حساب

مشترك متعهد می گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی كه بوسیله حساب مشترك انجام گیرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به شركت اطلاع داده شود.بدیهی است شركت هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترك با و یا بدون اطلاع مشترك انجام شده نمپذیرد. مشترك همچنین موافقت می نماید كه مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به شركت یا دیگر مشتركین كه در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا كلمه عبور مشترك بوده به عهده مشترك میباشد. مشترك میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام كاربری و كلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی كه از طریق حساب مشترك انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشترك و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترك میباشد. شركت از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشترك با و یا بدون اجازه مشترك خودداری می كند.


5)عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

مشترك موافقت می نماید كه هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.
چنانچه شركت به علت استفاده غیرقانونی مشترك از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه(spam)  و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترك را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترك نخواهد بود.
شركت حق آشكار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور كلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت كلی یا جزئی به صلاحدید شركت در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.
چنانچه خدمات یا محصولاتی توسط مشترك تهیه شده باشد شركت اجباری برای نظارت بر استفاده مشترك از خدمات و محصولات را ندارد.
شركت این حق را برای خود محفوظ می دارد كه استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
شركت مجاز است دسترسی مشترك به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.
چنانچه استفاده مشترك از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه شركت، شركتهای وابسته و یا شركاء گردد، شركت مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترك خود خاتمه دهد.
شركت همه حسابها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترك اقدام می نماید.
چنانچه استفاده مشترك از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد شركت مجاز به لغو سرویس مشترك خواهد بود.
اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی كه جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی كه مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی كه جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی ،راه اندازی سیستم های بازاریابی شبكه ای، هرگونه فراهم سازی فضاهای مجازی غیر عرف، استفاده غیراخلاقی از تصاویر كودكان، و كلیه رویه های منتهی به جنایت و ... طراحی شده اند. اعمالی كه حریم شخص ثالث و یا یك نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی كه جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبكه دیگران به طور غیرمجاز (هك كردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

6)عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

شركت به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یك حساب مشتری و یا كاربران سیستم همكار فروش Affiliate  Program  و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها) و یا نامه های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد كرد و علاوه بر این، مشترك و یا همكار فروش متعهد به پرداخت كل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به شركت میباشد. مشترك تائید می كند كه مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه شركت را مطالعه و درك نموده و رعایت كردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

7)مالكیت معنوی

كلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكیت معنوی شركت متعلق به سپنتا است. مشترك موافقت می كند كه هیچ سود یا امتیازی در این مالكیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود كه هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد كرد.
مشترك درك و موافقت می كند كه كلیه محتویات و موارد موجود در این موافقتنامه، سایر رویه ها و وب سایت شركت مانند سایر حقوق و قوانین مالكیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد و شركت صادر كننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می دارد، همچنین مشترك درك و موافقت نموده است كه از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح كتبی از شركت یا صادركننده امتیاز آن منع شده است. هیچ گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالكیت یا پروانه دیگر بوسیله این توافق نامه به مشترك واگذار نشده است.

8) هزینه و پرداخت

كلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینكه به نوعی صریحا ذكر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترك قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.

شركت صریحا این حق را برای خود محفوظ می دارد كه قیمت گذاری را بوسیله پست الكترونیك و یا بر روی وب سایت رسمی خود(websepanta.com)  اطلاع دهد. پرداخت توسط مشترك با ارائه كارتهای اعتباری تعیین شده، واریز به حساب بانكی، چك های حقیقی و حقوقی و روشهای دیگری كه رسماً اعلام شده است با استفاده از سیستم پیش پرداخت شركت قابل انجام است. مشترك می‌تواند از طریق روشهای پرداخت تعیین شده، حساب پیش پرداخت خود را شارژ نماید.

چنانچه قرارداد، پرداخت ماهانه داشته باشد تاریخ پرداخت صورت‌حساب ماهانه مشترك براساس نرخ خرید تعیین می‌شود مگر اینكه تاریخ خرید بعد از بیست و نهم ماه باشد.در این صورت تاریخ پرداخت صورت‌حساب بیست و نهم هرماه خواهد بود.چنانچه قرارداد پرداخت سالانه و یا طولانی تر داشته باشد و گزینه تمدید اتوماتیك را انتخاب كرده باشد ،شركت به طور اتوماتیك سرویس مورد نظر را تمدید خواهد كرد و مبلغ آن را از موجودی پیش پرداخت حساب مشترك بر اساس نرخهای جاری شركت دریافت خواهد كرد.

چنانچه به هر دلیل شركت موفق به دریافت بدهی مشترك، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترك موافقت می‌نماید كه شركت مشترك را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد. چنانچه پرداختهای مشترك توسط كارت اعتباری انجام گیرد و اگر به هر دلیل شركت نتواند كل مبلغ بدهی مشترك بابت محصولات و خدمات را از كارت اعتباری وی دریافت نماید مشترك موافقت می‌نماید كه شركت مشترك را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد. بمنظور تسویه بدهی، شركت خود را مجاز میداند تا بلافاصله سرویس مشترك را كه بوسیله مشترك یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده‌اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.

صورت حساب هزینه‌ها از طریق روش پرداخت انتخابی مشترك دریافت می‌شود. مشترك می‌تواند هر زمان كه مایل باشد روش پرداخت خود را با ورود به قسمت "افزایش اعتبار" خود تعیین نماید. مشترك توافق می‌كند كه در مورد تمدید خدمات دریافتی خود به طور كامل مسئول بوده و چنانچه شركت موفق به دریافت هزینه سرویس مشترك از طریق روش پرداخت انتخابی وی نشود، شركت هیچ مسئولیتی در قبال مشترك و یا شخص ثالث نخواهد داشت.

ب) سیستم پیش پرداخت

پرداخت هزینه ثبت دامنه فضای هاست میزبانی وب طراحی لوگو طراحی وب سایت تجاری و آژانس هواپیمایی و مسافرت هوایی گردشگری

مشخصات سیستم

با استفاده از سیستم پیش پرداخت شركت در حقیقت مشترك پیشاپیش وجهی را به شركت می‌پردازد و هر زمان كه مایل بود از موجودی حساب پیش پرداخت خود استفاده می‌نماید. بدیهی است در زمان خرید نیز بجای پرداخت در اصل یك مرتبه موجودی به حساب مشترك واریز و همان لحظه نیز توسط سیستم برداشت میشود تا بدین ترتیب روال استفاده از سیستم پیش پرداخت برای همه محصولات و خدمات در هر حالت رعایت شود. مشترك در مقابل خدمات و محصولاتی كه از شركت خریداری می‌نماید و شركت به وی ارئه می‌دهد توافق می‌كند كه هزینه آنها را با استفاده از این سیستم انجام دهد.

پرداخت مشترك می تواند از طریق كارت های اعتباری تعیین شده، حوالجات تلفنی ، حواله و یا چك حقیقی یا حقوقی و یا روشهای پرداخت تعیین شده صورت گیرد. مشترك موافقت می‌نماید چنانچه چك بانكی وی وصول نگردد علاوه بر طی روال قانونی، ملزم به پرداخت جریمه ای معادل 4% از كل مبلغ چك وصول نشده میباشد، شركت خود را مجاز میداند این جریمه را بدون اطلاع قبلی از حساب مشترك دریافت نماید.

مشترك می‌تواند هر زمان كه مایل باشد مقدار موجودی باقی مانده در حساب خود را از قسمت "گزارش حساب"در وب سایت شركت بررسی نماید. در صورت تمایل به بسته شدن حساب و درخواست استرداد وجه، 15% ( از اعتبار مصرف نشده ) به عنوان كارمزد كسر و ما بقی به مشترك مسترد خواهد شد.

تمامی نقل و انتقالات مالی مربوط به سیستم پیش پرداخت بر اساس ریال ایران، پوند انگلستان، درهم امارات و یا دلار آمریكا صورت می‌گیرد و مسئولیت محاسبه و تبدیل واحد ارزهای دیگر به ریال ، پوند، درهم و یا دلار آمریكا قبل از واریز به حساب بر عهده مشترك می‌باشد،حداقل و حداكثر مبالغ پرداخت در سیستم مشخص شده اند.

استفاده از موجودی حساب پیش پرداخت

استفاده از موجودی حساب پیش پرداخت تنها برای خرید محصولات و خدمات شركت از طریق وب سایت شركت امكان پذیر است.هیچ خریدی بدون تكمیل موجودی حساب مشترك (حداقل به میزان خرید مورد نظر) صورت نمی‌گیرد. مشترك می‌تواند هر زمان كه مایل بود اعتبار خود را افزایش دهد. مشاهده ریز عملكرد مربوط به حساب مشترك از طریق لینك "كاركرد حساب" در كنترل پنل اعضاء در وب سایت شركت امكان پذیر می‌باشد. حساب مشترك خرید‌های انجام شده، وجه باقی مانده در حساب، مبلغ هر خرید انجام شده، زمان انجام و ... را نمایش می‌دهد. شركت حق آشكار ساختن هرگونه اطلاعات را بمنظور اجرای هرگونه حكم قضائی، روال قانونی و درخواستهای دولتی ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال و یا حذف هرگونه اطلاعات را به صورت كلی و یا جزئی به روش جدید شركت در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.

ضمانتهای ویژه

مشترك توافق می‌نماید كه شركت هیچگونه ضمانت خاصی در ارتباط با سیستم پیش پرداخت ندارد. شركت صریحا این حق را برای خود قائل است كه به روش جدید خود خدمات و محصولات را در صورت صلاحدید لغو نموده و یا انتقال دهد این امر جهت حفظ پایداری روال حقوقی، مدنی یا جنایی برای شركت،شركت‌های وابسته، نمایندگان، متصدیان ،مدیران و كارمندان آن می‌باشد.

9) ضامن تعهدات

مشترك یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترك این توافقنامه را با عمل تائید، به صورت الكترونیكی امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و متعهد می‌شود كه دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا میباشد و هیچ‌ یك از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین مینماید كه تمام كارهایی را كه انجام می‌دهد با علم بر اینكه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می‌دهد.

10) رفع مسئولیت

شركت تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات و ... ) مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترك در استفاده از محصولات و یا خدمات شركت و یا به هر علتی از دست رفتن اطلاعات و فایلها باشد. اگر چه شركت احتمال چنین خسارتی را گوشزد كرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنی گردد كه در همچین شرایطی مسئولیت شركت محدود به قانون می‌گردد. مشترك موافقت می‌كند كه در هیچ شرایطی حداكثر مسئولیت تقبل شده توسط شركت در برابر خسارات احتمالی بیش از كل مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.


11) پرداخت غرامت

مشترك توافق می‌كند كه از شركت، پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق الوكاله كه ناشی از ادعا، عملكرد و یا تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشترك (شامل نمایندگان مشترك و یا هر فرد دیگر كه از اشتراك، محصولات یا خدمات مشترك با و یا بدون اجازه مشترك، استفاده از خدمات و محصولات كه مشترك از شركت خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت كرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. علاوه بر این مشترك موافقت می‌نماید كه از شركت در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق ‌الوكاله كه ناشی از نقض ضمانتها ذكر شد و در این توافقنامه به هرگونه عملكرد خلاف از جانب مشترك، هر ادعایی مبنی بر اشتراك شما به كپی‌رایت ، علامت تجاری، حق مالكیت معنوی شخص دیگر باشد محافظت كرده و غرامات احتمالی را بپردازد. این غرامات علاوه بر غرامتهایی است كه مشترك از طرف خود پرداخت می‌نماید. چنانچه شكایتی علیه شركت در حال اجرا یا ارسال باشد شركت باید در این مورد مطلع گردد. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال این تعهد‌نامه به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود. شركت مجاز خواهد بود در مقابل چنین ادعاهایی به روش جدید خود از خود دفاع نماید. مشترك متعهد می‌شود كه در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله شركت را جهت كنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور كامل با شركت همكاری نماید و همچنین توافق می‌نماید چنانچه شركت متوجه اقامه مشكلات نهاد دولتی ، اداری یا قضایی در رابطه با اشتراك مشترك در شركت گردد، علاوه بر تغییر كنترل اشتراك مشترك هرگونه اقدام دیگری را كه جهت رعایت قوانین دولتی، اداری یا قضایی لازم بداند تا زمان خاتمه اجرا انجام دهد.

12) قوانین حاكم،محل دادرسی ، عدم اجازه شكایت

مشترك موافقت می‌نماید كه محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط شركت در دادگاه تهران و یا كمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. مشترك مجاز نخواهد بود در مسائلی كه در این توافقنامه روشن شده‌اند شكایتی به دادگاه ارئه دهد.

13) ابلاغ های قانونی

كلیه ابلاغها و اعلانات شركت (به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌ سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الكترونیك و یا آدرس پستی مشترك ارسال می‌شوند. در هرصورت تاریخ دریافت ابلاغ 2 روز پس از ارسال آن در نظر گرفته می‌شود. اعلانات و ابلاغهای مشترك به شركت میبایست به پست الكترونیك موجود در سایت شركت و یا از طریق پست سفارشی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، كوچه بوعلی سینا شرقی، شماره 9، واحد 3 ارسال گردد.

14)عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد میبایست مرجع عملكرد قرار گیرند .

15) توافقنامه كامل

توافقنامه حاضر شامل رویه‌ها و توافقنامه‌هایی كه در این قسمت اشاره شده (مانند رویه حل اختلافات) به عنوان قرارداد كامل و تنها قرارداد بین مشترك و شركت برای محصولات و خدمات ذكر شده تلقی می‌گردد.

16)تفكیك‌پذیری

بخشهای این قراداد تفكیك‌پذیر میباشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیكترین شكل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.

17) سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه های ضمیمه آن توسط شركت در مقابل مشترك یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از شركت نمی‌باشد.

18)وضعیت اضطراری

شركت همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشكلات تفكیكی خاص و سایر عوامل خارج از كنترل شركت ( سیل، زلزله، آتش سوزی و ...) هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی شركت گردند. مشترك موافقت می‌نماید شركت را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

19) عدم بهره مندی شخص ثالث

هیچ قسمتی از این قرارداد صریحا و یا ضمنی به مفهوم اعطای حقوق، مزایا و یا تعهدی به شخص ثالث نمی‌باشد، مگر مواردی كه در این توافقنامه ذكر شده‌اند.

 

پرداخت هزینه طراحی وب سایت طراحی سایت طراحی مالتی مدیا طراحی لوگو و آرم تجاری آژانس مسافرت هوایی و گردشگری هواپیمایی

پ) عدم امكان لغو سرویس و باز پرداخت وجه

پس از پرداخت وجه و فعالسازی سرویس، امكان لغو سرویس و استرداد وجه به مشترك به هیچ عنوان وجود ندارد و بدینوسیله مشترك تعهد می نماید كه سفارش و پرداخت را با اطمینان كامل انجام دهد و پس از آن هیچگونه درخواست و انتظاری برای لغو سرویس و بازپرداخت وجه نداشته باشد.

 

ت) بكاپ گیری هفتگی

شركت بصورت هفتگی از تمامی اطلاعات سرویس های میزبانی وب یك نسخه ی بكاپ تهیه می كند كه در صورت نیاز، این نسخه بكاپ با پرداخت هزینه ی آن توسط مشترك ( 100 هزار ریال ) روی سرویس هاست مشترك ریستور خواهد شد.

مشترك با تایید این شرایط و مقررات می پذیرد كه بكاپ گیری هفتگی به عنوان یك سرویس مجزا و اضافه بر خدمات عادی و تعهد شده ی شركت به كاربران ارائه خواهد شد و شركت هیچگونه مسئولیتی را در زمینه لزوم ارائه نسخه ی بكاپ در شرایط خاص نمی پذیرد.

طراحی وب سایت خبری طراحی سایت آژانس هواپیمایی طراحی لوگو طراحی مالتی مدیا سپنتا

 

ج)سیستم همكار فروش

                                                                                                                                                                             پورسانت درصد فروش پیش فروش طراحی وب سایت تجاری طراحی وب سایت آژانس هواپیمایی آژانس مسافرت هوایی و گردشگری طراحی سایت خبری تحریریه خبر

20) سیستم همكار فروش یا affiliate program

در این سیستم همكار فروش پس از ثبت نام قادر خواهد بود در كنترل پنل اختصاصی خود لینك ها و بنرهای تبلیغاتی مربوط به ما را بیابد و آنها را در وبسایت یا ایمیل و یا پست های خود در انجمنها و فوروم ها قرار دهد و هر گاه بیننده ای بر روی این لینك ها یا بنرها كلیك كرده و وارد سایت ما شود و این ورود منجر به خرید یكی از پلان های میزبانی وب ( هاست ) یا نمایندگی هاست سپنتا شود حساب همكار فروش معادل 20 % از قیمت فروش پلان مورد نظر شارژ خواهد شد.

در این سیستم:

20% از قیمت فروش به همكاران فروش به عنوان پورسانت تعلق می یابد.

حساب همكاران فروش به محض فعال شدن حساب آنها مبلغ 200،000 ریال شارژ می شود.

واریز پورسانت ها به حساب بانكی همكاران فروش ظرف مدت سه روز كاری پس از درخواست وجه صورت می گیرد.

حداقل مبلغ درخواست وجه 1.000،000 ریال می باشد.

همكاران فروش مادامی كه مشتری معرفی شده توسط آنها سرویس خود را تمدید كند 20% پورسانت خود را دریافت خواهند كرد.

همكاران فروش همچنین می توانند از اعتبارات كسب شده خود ( پس از رسیدن به حداقل موجودی 1.000،000 ریال ) جهت خرید خدمات میزبانی و طراحی وب شركت استفاده كنند و به عنوان یك مشتری نیز از خدمات پیشرو و بی رقیب شركت در ارائه خدمات میزبانی و طراحی وب بهره مند شوند.

20%  پورسانت تخصیص یافته فقط به فروش سرویس های میزبانی وب ( هاست ) و نمایندگی هاست تعلق می گیرد و فروش دامنه یا سفارشات طراحی وب را شامل نمی شود.

پورسانت های كسب شده پس از گذشت یك دوره تعلیق 14 روزه و در صورتی كه فروش انجام شده توسط مشتری كنسل نشد به حساب همكاران فروش افزوده می شود.

ارسال هرگونه هرزنامه یا Spam برای تبلیغ محصولات شركت توسط همكاران فروش ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حساب همكار فروش خاطی و وجوه موجود در آن مسدود خواهد شد.

چ) محدوده استفاده از منابع و قراردان محتوا بر روی سرور

طراحی وب سایت خبری طراحی سایت هواپیمایی طراحی سایت آژانس مسافرتی طراحی مالتی مدیا طراحی سایت خبری ثبت دامنه میزبانی وب هاست

 21) محدوده استفاده از منابع CPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و ...


شركت در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای شركت برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .
لیكن موارد زیر نیز باید در نظر باشند:

* استفاده از منابع سرور CPU , Ram و ... برای هر كاربر سرویس هاست اشتراكی نباید از سقف 2% در بازه زمانی حداكثر 90 ثانیه تجاوز كند.
* حداكثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
* حد اكثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه


- ملاك تشخیص، نرم افزارهای كنترلی و واحد فنی شركت خواهد بود.
- شركت در صورت تجاوز منابع سرویس كاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، شركت، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار و یا كاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.
- در صورتیكه خریدار در استفاده از برخی منابع كه قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، شركت حق قطع سرویس تا تعیین تكلیف جدید را دارد.

22) پهنای باند نامحدود ماهیانه

پهنای باند نامحدود عنوان شده در پلان های سپنتا به این معناست كه شما در مورد حجم انتقال داده در طی مدت زمان یك ماه هیچ محدودیتی نخواهید داشت ( میزان اطلاعاتی كه توسط وب سایت شما و كاربران اینترنت مبادله می شوند) ولی طبق شرایط و مقررات استفاده از خدمات سپنتا كه مطابق با تمام معیارهای جهانی تهیه شده است و در مورد همه ی شركت های هاستیگ معتبر جهانی نیز صدق می كند و برای رعایت حقوق كلیه كاربرانی كه بر روی یك سرور به صورت اشتراكی در حال استفاده از خدمات هستند" استفاده از منابع سرور CPU , Ram و ... برای هر كاربر سرویس هاست اشتراكی نباید از سقف 25% در بازه زمانی حداكثر 90  ثانیه تجاوز كند". لطفا به یاد داشته باشید كه شما در حال خرید فضا بر روی یك سرور اشتراكی هستید و ما برای رعایت انصاف و حقوق تمام كاربران یك سرور ناگزیر به كنترل استفاده كاربران از منابع سرور( Ram ، CPU و..) خواهیم بود.


23) محتوا


سرویسهای شركت می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده كه مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی كمك كند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

* قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون كپی رایت بدون مجوز ( از جمله اسكریپت ها و نرم افزارهای كرك شده و بدون لایسنس)

* نصب رپیدلیچ، تورنت و برنامه های مشابه

* استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

* استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

* هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

* اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا كشور

* انتشار اكاذیب علیه دیگران

* كلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی كه موجب فریب بازدیدكنندگان شود

* سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی

* فروش یا تبلیغ هرگونه كالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و كشوری كه سرورها در آن قرار دارد

* سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

* استفاده از سرویس های شركت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شكل خ) نمایندگی میزبانی وب ( Resellers )

میزبانی وب هاست نامحدود هاست ارزان هاست حرفه ای هاست لینوكس هاست ویندوز هاست خوب پیشرفته ایران هاست میزبان هاست

24 ) نمایندگان میزبانی وب با تایید این شرایط و مقرارت تعهد می نمایند كه خود و كاربران زیرمجموعه ی آنها نسبت به رعایت تمامی مفاد آن پایبند بمانند و تمام تلاش خود را برای نظارت بر كاربران خود در این زمینه انجام دهند و در صورتی كه هر یك از كاربران نمایندگان میزبانی وب این شرایط و مقررات را نقض نمایند شركت خود را موظف می داند كه در این زمینه راسا اقدام نماید.

د) هاست رایگان

هاست میزبانی ارزان رایگان حرفه ای پیشرفته هاست لینوكس هاست ویندوز سرور مجازی نمایندگی سرور حجمی سرور دانلود موزیك آهنگ فیلم

25) هر كاربر هاست رایگان فقط امكان استفاده از یك پلان رایگان را دارد و بدیهی است در صورت سفارش بیش از یك پلان رایگان توسط یك كاربر به هر صورت و یا در قالب ایجاد حساب های كاربری متعدد منجر به تعلیق كلیه ی سرویس های رایگان خواهد شد.

26) كاربر هاست رایگان تعهد می كند كه بابت فضای رایگان دریافت شده انتظار هیچگونه پشتیبانی (بصورت آنلاین، تلفنی، تیكت یا ایمیل) را از تیم پشتیبانی شپنتا نداشته باشد و اصرار و تاكید كاربر بر ارائه ی پشتیبانی منجر به تعلیق سرویس رایگان ارائه شده خواهد شد.

27) شركت در صورت نقض هر یك از شرایط مندرج در این شرایط و مقررات توسط كاربر یا كاربران زیرمجموعه ی نمایندگان میزبانی وب حق قطع سرویس را خواهد داشت و در چنین حالتی امكان بازپرداخت هزینه سرویس به كاربر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

28) مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار و یا متصل به دامنه خریداری شده از شركت تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو و یا مواردی كه توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

29) در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران كلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی كلی و جزئی وارد بر شركت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

30) شركت برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها و اقامه دعوا و ارائه اطلاعات خریدار كه محتوای مجرمانه در سرویس خود و یا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.