Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

تاریخچه شركت مشاور و مجری فناوری اطلاعات وب سپنتا

جایگاه فعلی :

تاریخچه شركت سپنتا

با ورود صنعت كامپیوتر و نیاز جامعه به این صنعت مهم ، به یاری متخصصین تحصیل كرده در زمینه  مهندسی نرم افزار و سخت افزار كامپیوتر ، مجموعه كار خود را تحت عنوان گروه داده پردازان سپنتا در سال 1373 آغاز نمود ، با پیشرفت صنعت كامپیوتر و اینترنت راه كارهای جدیدی به این مجموعه وارد و در دستور كار قرار گرفت .

با رشد مجموعه و با هدف گسترش فناوری اطلاعات در حوزه های مختلف و طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و اجرای پروژه های مكانیزاسیون و پیشبرد اهداف دولت الكترونیك و همچنین تغییر سیاستهای استراتژیك مجموعه، تخصصها تقسیم و بصورت مجزا در قالب شركت های مختلف ارایه گردید، و بخشی از این مجموعه همراه با كوله باری از تجارب و تخصصهای متنوع در سال 1387 فعالیت خود را در قالب شركت وب گستر سپنتا در عرصه فناوری اطلاعات ادامه داده است . امید است این روند رو به رشد گامی كوچك در نیل به اهداف بزرگ ایرانیان باشد.

سپنتا طراحی وب طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی مالتی مدیا طراحی لوگو طراحی سایت خبری طراحی سایت آژانس مسافرتی هواپیمایی

طراحی سایت خبری طراحی وب تجاری طراحی مالتی مدیا طراحی لوگو طراحی سایت آژانس مسافرت هوایی طراحی سایت تحریریه خبر

استمرار تا موفقیت

این شركت با در نظر گرفتن مشكلات و نیازهای امروزه سازمانها ، تشكیلات و موسسات مختلف; مشاوره تبلیغاتی ، طراحی حرفه ای وب سایتهای داینامیك، طراحی گرافیكی ، سه بعدی و مالتی مدیا ، و طراحی اتوماسیون های مشاغل خاص را هدف قرار داده و به موفقیتهای چشمگیری دست یافته كه رزومه پروژه های انجام شده گویای این ادعاست .

نوآوری ، مشتری مداری ،‌سرعت ، دقت و ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی مناسب در حداقل زمان ممكن عواملی هستند كه پیوند مستحكمی بین مشتریان و شركت برقرار ساخته و این نكات وجه تمایز شركت با دیگر همكاران در نظر مشتریان می باشد .

تخصصی شدن فعالیت ها

با توجه به گسترده شدن صنعت آی تی و همچنین تخصصی شدن ساختارها و نیازهای تحت وب، سپنتا ناگزیر به گسترده نمودن تخصص ها و تخصصی نمودن زیر مجموعه ها نمود و دپارتمانهای تخصصی را ایجاد نمود.

دپارتمان طراحی گرافیك از فاز صفر ( طراحی آرم ، لوگو و نام تجاری ) جهت فراهم سازی پیشنیازهای ورود به دنیای مجازی - دپارتمان برنامه نویسی جهت فراهم سازی كلیه نیازهای مشتریان تجاری و عمومی - دپارتمان سئو جهت فراهم سازی نیازهای برتر بودن برندها و برند سازی در دنیای مجازی ، افزایش ترافیك های بازدید ، برتر بودن بر اساس جستجوی گوگل و معروف سازی و همچنین پیاده سازی پلت فرمهای تبلیغات آنلاین و تبلیغات كلیكی گوگل را ایجاد نمود.www.websepanta.com

طراحی وب سایت خبری تحریریه خبر طراحی سایت آژانس مسافرتی آژانس هواپیمایی سایت تجاری طراحی وب