Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

حریم خصوصی مشتریان | حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان

جایگاه فعلی :

حفاظت اطلاعات شخصی حریم خصوصی مشتریان سپنتا طراحی وب خبری آژانس مسافرتی وب تجاری حرفه ای

حفاظت از اطلاعات خصوصی شركت ها و اشخاص

وب سپنتا هیچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صریح آن به دیگران نخواهد داد. وب سایت رسمی وب سپنتا (websepanta.com) با استفاده از فرمهای اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونیك و ...) را دریافت و برای سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مینماید. سیستم یكپارچه وب سپنتا برای هر كاربر یك حساب كاربری ایجاد میكند. در صورتیكه سفارش شما توسط درگاه انتقال وجه و خرید آنلاین كارتهای عضو شتاب انجام گیرد، اطلاعات كارت از قبیل شماره كارت و تاریخ انقضاء و ... در بانك اطلاعاتی وب سپنتا ذخیره نشده و مسئولیت كلیه تراكنشها با طرف سوم قرارداد یعنی سرویس دهنده درگاه شتابی ( خدمات الكترونیك پارسیان ) می باشد.
در صورت تماس جهت استفاده از خدمات پس از فروش و پشتیبانی، یك پروفایل داخلی از خدمات ارائه شده تشكیل می گردد. از اطلاعات شما تنها در هنگامی استفاده خواهد شد، كه لازم است تغییر و تحولاتی در محصولات و خدمات محصول و یا ویرایش اطلاعات تماسی شما به درخواست شما به اطلاعتان برسد .
همچنین كلیه ارتباطات در پنل داخلی شركت بصورت ایمیل ارسال خواهد شد و در صورتیكه ترجیح می دهید این اطلاعات را دریافت نكنید، میبایست به بخش "ویرایش پروفایل" خود در كنترل پنل اعضاء در وب سایت وب سپنتا مراجعه و نسبت به حذف گزینه ارسال این اطلاعات اقدام نمائید.

ممكن است وب سپنتا از شركتهای تبلیغاتی بمنظور پخش آگهی استفاده نماید.این شركتها ممكن است از Cookieها، ActionTag ها (كه به عنوان Single PixelGif یا WebBeacon نیز شناخته می شوند) برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند. تمامی اطلاعاتی كه بوسیله این شركتها از طریق Cookie یاActionTag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند.

سپنتا اطلاعات جمع آوری شده درباره مشتركین را با استفاده از سیستم گزارش آمار وب سایت انجام و در جهت پیش برد و توسعه خدمات و محصولات آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد. همچنین از طریق اطلاعات مشتركین آماری جمع آوری می شود كه سپنتا را در بهبود روند توسعه خدمات و محصولات كمك می كند. این بخش به اطلاعات شخصی قابل شناسایی مربوط نمی شود، مگر مواردی كه جهت جلوگیری از سوء استفاده و یا ایجاد اختلال در سیستم سپنتا الزامیست.

وب سایت سپنتا همچنین دارای برخی لینكها به دیگر سایتهاست، بدیهی است سپنتا مسئولیتی درقبال محتوا یا شرایط حفظ اطلاعات مشترك در این سایتها ندارد.
امنیت وب سایت سپنتا دارای سطح مناسبی از كنترل برای جلوگیری از، سوء استفاده، از دست رفتن و یا جابجایی اطلاعات می باشد.

طراحی وب سایت خبری و آژانس مسافرت هوایی و سایت های تجاری فروشگاهی
تغییرات قوانین
درصورت هرگونه تغییر در كلیه بخشهای قوانین و مقررات، حفظ اسرار و رفع مسئولیت، این بخشها از طریق وب سایت سپنتا به اطلاع تمامی مشتریان خواهد رسید.


حذف اطلاعات شخصی
درصورت اتمام سرویس گیری شما از سپنتا (چه خواسته و چه ناخواسته) حساب كاربری شما در نرم افزار مدیریت خدمات سپنتا به حالت معلق در آمده و كلیه اطلاعات ثبت شده و درخواست های رد و بدل شده در بانك اطلاعاتی سپنتا باقی خواهد ماند و سپنتا درصورت لزوم از این اطلاعات جهت رفع مسائل حقوقی استفاده خواهد نمود.
طراحی سایت آژانس مسافرت هوایی و آژانس مسافرتی سپنتا سپیدار سفرنامه طراحی لوگو طراحی مالتی مدیا تجاری سایت تحریریه خبر

طراحی وب سایت خبری سپنتا تحریریه خبر سپنتا طراحی لوگو طراحی فلش طراحی مالتی مدیا طراحی سایت حرفه ای طراحی وب سایت هاست و دامنه ارزان


مكاتبات با پست الكترونیك

به دلیل اهمیت پست الكترونیك در احراز هویت مشتریان، به اطلاع میرساند كلیه درخواست های مشتریان در هر قالب از طریق پست الكترونیك ثبت شده در نرم افزار مدیریت خدمات مشتریان سپنتا، به ایشان اطلاع داده می شود و كلیه سرویس ها از طریق این پست الكترونیك در دسترس مشتریان می باشد و شركت سپنتا هیچگونه تغییری بدون درخواست مشتری در این پنل ایجاد نخواهد نمود، بنابراین هر گونه ارایه این اطلاعات به افراد دیگر با اجازه صریح ایشان انجام خواهد شد مگر در مواردی كه شخص ثالثی در پردازش و حفظ اطلاعات شما دخیل بوده باشد و یا اینكه موردی به درخواست مراجع قضایی بوجود آید كه این امر با توجه به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی و قوانین بین المللی حاكم، كه بر خدمات شركت سپنتا نیز صادق است اتفاق افتد. همچنین با توجه به تغییر و تحولات ایجاد شده پیرامون گسترش خدمات شركت ممكن است این اطلاعات در اختیار شركای تجاری سپنتا قرار گیرد، از سوی دیگر ایمیل های ارسال و دریافت شده تا مدتی آرشیو و سپس حذف میگردند بنابراین جهت جلوگیری از هوگونه مشكل در آینده، حفظ ایمیلهای خرید سرویس و یا هر ایمیل با اهمیت دیگر بر عهده مشتری میباشد.

روشهای ارتباطی سپنتا با مشتریان

طراحی سایت سپنتا ارتباط با سپنتا همكاری با ما استخدام در سپنتا طراحی تحریریه خبری حرفه ای سایت خبری سایت تجاری سپیدار سفریار آژانس مسافرتیارسال درخواست به پست الكترونیك sales [at] websepanta [dot] com
از طریق پنل ارتباطی حساب كاربر در سایت سپنتا
از طریق شماره تلفنهای  88993820 - 88993821 - 88993822
از طریق ارسال فكس به شماره 88985791
از طریق ارسال نامه به آدرس شركت : تهران – خیابان ولیعصر – نبش سه راهی فاطمی – كوچه بوعلی سینای شرقی – شماره 9 – واحد 3

بدیهی ست در تمامی روش های فوق، بایستی احراز هویت سرویس گیرنده از طریق پست الكترونیكی اصلی ثبت شده در پنل مدیریت مشتریان سپنتا، تایید گردد و درصورت عدم دسترسی مشترك به پست الكترونیك ثبت شده در سیستم مدیریت مشتریان سپنتا، ارایه اسناد اثبات مالكیت از قبیل اصل فاكتور خرید، اصل قرارداد، فیش واریز وجه و یا هر سند دیگری كه مالكیت سرویس دریافتی را اثبات نماید الزامی می باشد در غیر اینصورت پست الكترونیك مشترك تغییر نخواهد یافت.

حفظ دامنه

ثبت دامنه سپنتا میزبانی هاست وب سایت سپنتا سرور لینوكس سرور ویندوز سرور دانلود بازی گیم فیلم موزیك ام پی تری دامنه های بین المللی نزد ثبت كننده بین المللی DirectI  و زیر نظر ICANN ثبت شده و از طریق پنل مدیریتی مجزا كه از طریق پست الكترونیك مشتری شناسایی می شود در دسترس مشتری قرار دارد. بدیهی ست هرگونه درخواستی مبنی بر تمدید، حذف، تغییر نام سرور، افزودن زیر نام سرور، قفل نمودن دامنه، آزاد كردن قفل دامنه، تغییر اطلاعات مالك دامنه و ... از طریق پنل مجزا ثبت كننده دامنه صورت میگیرد كه توسط پست الكترونیك اصلی مالك دامنه در دسترس قرار دارد.
نرم افزار مدیریت محصولات و سفارشات سپنتا پس از هر ثبت نام كاربر و ارسال و اجرای سفارش ثبت دامنه این كنترل پنل را برای اون از طریق پست الكترونیك ارسال می نماید، بنابراین هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات مبنی بر سرقت دامنه و یا تغییر اطلاعات مالكیت دامنه برعهده سفارش دهنده بود و هیچگونه مسئولیتی برعهده وب سپنتا نمی باشد.

دامنه های با پسوند كشوری (ایرانی) نزد ثبت كننده ایرانی NIC.ir پژوهشگاه دانش های بنیادی ثبت شده و شامل چهار بخش شناسایی رابط می باشد، در این دامنه ها شناسه مالكیت دامنه، درصورت تقاضای سفارش دهنده در هنگام ثبت دامنه، و ثبت نام در پنل مختص به NIC.ir ، به نام ایشان بوده و فقط رابط اداری و رابط مالی آن دامنه شركت سپنتا می باشد.
بنابر این كلیه دامنه های با پسوند كشوری از قوانین و مقررات موجود در سایت NIC.IR پیروی نموده و این ثبت كننده طبق اجازه نامه ای كه هنگام ثبت نام دریافت می نماید، حق بازپس گیری دامنه را درصورت هرگونه شكایت و یا با هر مناسبت مشروط به نظر خود، برعهده خود میداند.
مشكلات احتمالی پیش آمده روی دامنه های با پسوند داخلی بر عهده ثبت كننده آن ( پژوهشگاه دانش های بنیادی) بوده و شركت سپنتا هیچگونه مسئولیتی را با وجود حضور این شركت برعهده نخواهد گرفت.
همچنین در صورت استفاده نادرست از سرویس میزبانی وب ( خواسته یا ناخواسته ) اعم از Spamming , phishing  و ... دیتا سنتر سرویس دهنده اقدام به معرفی دامنه به مراجع ذیصلاح نموده و درصورت ادامه به ارسال حملات اعلام شده، مقامات ذیصلاح اقدام به حذف نام سرورها نموده و در برخی موارد دامنه را از مالكیت مالك قبلی خارج می نمایند، در این صورت سپنتا هیچگونه مسئولیتی را در قبال این اتفاق برعهده نگرفته و طبق اعلامات قبلی، مسئولیت كلیه محتویات موجود در سرویس میزبانی و خدمات ارایه شده روی آن، برعهده سفارش دهنده می باشد.


متن كامل قوانین و مقررات ثبت كننده دامنه های با پسوند ایران   http://www.nic.ir/Rules_and_Contracts
متن كامل قوانین و مقررات ثبت كننده دامنه های با پسوند بین المللی    http://www.resellerclub.com/privacy-policy
متن كامل قوانین و مقررات كلیه ثبت كننده های دامنه     http://www.icann.org/en/help/dndr/udrp/policy