Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

اتوماسیون اداری | اتوماسیون همایش | كنترل پروژه و منابع انسانی

جایگاه فعلی :

انواع اتوماسیون اداری

اتوماسیون های اداری یا اتوماسیون های درون سازمانی معمولا بنا به تعداد پرسنل و یا میزان بار پردازشی طبقه بندی می گردند و نحوه پیاده سازی هر یك بنا به روند كاری و یا بروكراسی اداری هر سازمان قابل انعطاف و تغییر می باشد. برخی از اتوماسیون ها به شرح زیر می باشند :

اتوماسیون كنترل پروژه اتوماسیون كنترل روند عملكرد پرسنل اتوماسیون كالا و خدمات اتوماسیون همایش - آموزش و دوره های آموزشی اتوماسیون تولید نشریات - جراید و روزنامه ها اتوماسیون محاسبات خاص

شناخت و تحلیل روند های درون سازمانی تغییر بروكراسی سنتی درون سازمانی و ارایه راه حل های میانبر سرعت عمل بالا در اجرا و تحویل تحلیل های انجام شده حفظ امنیت اطلاعات اتوماسیونی اجرای اتوماسیون روی بسترهای مختلف كدینگ بنا به حجم پردازشی سازمان

چرا اتوماسیون اداری سپنتا ؟

سپنتا با توجه به تجربه و تخصص متخصصین خود تاكنون توانسته است اتوماسیون های خاص بنا به سفارش مشتری روی بسترهای گوناگون صنعتی و تجاری ( اتوماسیون صنعتی - اتوماسیون كنترل - اتوماسیون اداری ...) اجرا و پیاده سازی نماید و به كمك مشاوران و تحلیل گران خود می تواند روند كاری و بروكراسی اداری هر سازمان را از حالت سنتی به حالت اتوماسیونی تغییر دهد. بخشی از توانایی های سپنتا به این شرح است :

  • شناخت و تحلیل روند های درون سازمانی
  • تغییر بروكراسی سنتی درون سازمانی و ارایه راه حل های میانبر
  • سرعت عمل بالا در اجرا و تحویل تحلیل های انجام شده
  • حفظ امنیت اطلاعات اتوماسیونی
  • اجرای اتوماسیون روی بسترهای مختلف كدینگ بنا به حجم پردازشی سازمان
 

ویژگی های سپنتا در پیاده سازی اتوماسیون اداری

تسلط
تیم های اجرایی سپنتا بصورت علمی بر روی تمامی تخصص های مورد نیاز طراحی اتوماسیون ادرای تسلط داشته و از تجربه كافی در این زمینه برخوردار هستند.

تجربه
شركت سپنتا با بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف تجارت الكترونیك و مشاوره و اجرای نرم افزارهای تحت وب كوله باری از تجربه را به همراه دارد.

تعهد
سپنتا همواره بر عهد و قرار ما بین خود و مشتریان پابرجا بوده و تمامی حقوق مشتریان و خواسته های آنها را حتی بیش از قرار موجود اجرا می كند.

تسلط بر انواع اتوماسیون اداری تعهد در طراحی وب سایت خبری تحریریه خبر طراحی سایت آژانس مسافرتی آژانس هواپیمایی سایت تجاری طراحی وب

 

 نهایی سازی سفارش طراحی اتوماسیون

 

نمونه طراحی اتوماسیون

 

 كاتالوگ نمونه طراحی اتوماسیون

 

 مالتی مدیا نمونه طراحی اتوماسیون

 

 پرسش و پاسخ طراحی اتوماسیون

 

 دانلود مالتی مدیاهای نمونه