Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

مشاوره تخصصی رایگان و ارزیابی هزینه و زمان طراحی وب سایت | نرم افزار تحت وب

جایگاه فعلی :

مشاوره طراحی وب سایت و نرم افزار تحت وب

همانگونه كه شروع هر تجارت نیاز به یك نام دارد ، شناخت تجارت نیز اهمیت دارد. حضور یك مشاور مسلط و مناسب می تواند موفقیت شما را تضمین كند و تمامی نكته های تجارت را به شما گوشزد كند. دنیای تجارت الكترونیك دنیای مجازی است و شناخت این فضای مجازی نیازمند تجربه و شناخت كافی می باشد.

مشاوران سپنتا با توجه به دانش فنی مناسب و شناخت حوزه های مختلف تجارت الكترونیك می توانند بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند تا شما با خیال آسوده تر به دنیای تجارت الكترونیك وارد شوید و به نتایج مطلوبی در این زمینه دست یابید. متخصصان سپنتا با تسلط بر بخش های مختلف علمی و تجربیات خود می توانند شما را در دسترسی به نرم افزار و یا وب سایت مورد نظر خود همراهی نمایند.

مشاوره رایگان طراحی نرم افزار ارزیابی و شناخت رقبا و بازار هدف طراحی وب سایت طراحی لوگو طراحی سایت خبری آژانس هواپیمایی آژانس مسافرتی هوایی سفریار سپیدار نسخه تجاری فروشگاهی

ارزیابی و شناخت رقبا و بازار هدف

جهت موفقیت در هر كسب و كاری، شناخت رقبا - همكاران و بازار هدف مشتریان اهمیت بسیاری دارد ، بدین ترتیب می توان گفت اصل اول در فروش موفق شناخت رقبای همان حوزه كاری و اصل دوم شناخت بازار هدف جهت ارایه محصولات به مشتریان هدفمند می باشد.

مشاوران سپنتا شما را در شناخت دقیق رقبا و همكاران یاری نموده و بازار هدف شما را با تحلیل دقیق به شما نشان میدهد. در این راستا مشاوران سپنتا از گروه های تحقیق بازار برای ارزشیابی قیمت محصول و همچنین میزان موفقیت فروش محصول كمك خواهند گرفت تا درصد ریسك فروش را تا میزان قابل توجهی كاهش دهند.

مسلما مهمترین عامل موفقیت در هر كسب و كار شناخت رقبا ، ارایه راهكارهای صحیح و به موقع جهت ارایه محصولات به روشهای خاص و منحصربفرد و ایجاد محبوبیت و برند سازی می باشد.

 

حوزه های مشاوره تخصصی

مشاوره نرم افزار و نیازسنجی پروژه
تیم های اجرایی سپنتا بصورت علمی بر روی تمامی تخصص های مورد نیاز تجارت الكترونیك تسلط داشته و می توانند بهترین راه حل را در مشكلات درون سازمانی و تجاری ارایه نمایند.

مشاوره روش های تبلیغاتی
سپنتا روی بازارهای حقیقی و مجازی تسلط داشته و از اجرای تبلیغات محیطی لمپوست و بیلبورد تا اجرای تبلیغات آنلاین و تبلیغات ایمیلی و گوگل مشاوره میدهد.

مشاوره گرافیك و هارمونی
تیم گرافیك و اینترفیس سپنتا با شناخت دقیق و روانشناسی المانها و جایگاه ها می توانند بهترین مشاوره طراحی گرافیك را در اختیار شما برای وب سایت و سایر نرم افزارها قرار دهند.

مشاوره رایگان طراحی نرم افزار مشاوره سپنتا رایگان تخصصی طراحی وب سایت طراحی لوگو طراحی سایت خبری آژانس هواپیمایی آژانس مسافرتی هوایی سفریار سپیدار نسخه تجاری فروشگاهی

چرا مشاوره سپنتا ؟

سپنتا تنها یك شركت نیست، بلكه به كمك بیش از 20 شركت دیگر تشكیل یك كنسرسیوم داده است و بیشتر تخصص های مستقیم یا مكمل فناوری اطلاعات و تبلیغات و برندینگ را در اختیار دارد، از این رو توانایی سرویس دهی گوناگون را در قلب خود ایجاد نموده است و مشتریان خود را با خیالی آسوده به خواسته هایشان می رساند.

هیچ شركتی به تنهایی نمی تواند ادعای مشاوره و مجری فناوری اطلاعات را داشته باشد و سپنتا نیز از این قایله مستثنی نیست و تنها با تكیه بر دانش فنی پرسنل خود و كلیه متخصصین اعضای كنسرسیوم این توانایی را به همراه میكشد و همواره می كوشد تا تعداد اعضای كنسرسیوم را افزایش داده و تخصصهای گوناگونی را در اختیار داشته باشد.

سابقه درخشان سپنتا در اجرای پروژه های گوناگون دولتی و خصوصی دلیلی دیگر بر جلب اطمینان شماست.

 

 

 نهایی سازی درخواست ارزیابی و سفارش

 

مشاهده نمونه كارها

 

 كاتالوگ نمونه كارها

 

 مالتی مدیا نمونه كارها

 

 پرسش و پاسخ ارزیابی

 

 دانلود مالتی مدیاهای نمونه