Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

افزایش ترافیك و رتبه سایت در الكسا – الكسا رنك

جایگاه فعلی :

الكسا رنك Alexa Traffic Rank چیست ؟

الكسا رنك Alexa Traffic Rank میزان محبوبیت وب سایت را از نظر تعداد بازدیدها و ترافیك مصرف شده روی وب سایت نمایش میدهد . الكسا در سال 1996 توسط رایگان كودی جهت نمایش هوشمندانه میزان ترافیك مصرف شده ، تعدا بازدیدها و میزان محبوبیت وب سایت در كل دنیا و كشوری خاص ایجاد گردید .

الكسا رنك هیچ ارتباطی با پیج رنك گوگل نداشته و تنها میزان محبوبیت بازدید وب سایت را نمایش میدهد ، بدین ترتیب هیچ تفاوتی بین ترافیك ایجاد شده از بازدید وب سایت توسط بازدیدكنندگان واقعی و مجازی ( یعنی روبوت ها ) قایل نمیشود و تنها میزان ترافیك مصرفی روی وب سایت را بر اساس حجم تراكنش اطلاعات را نمایش میدهد .

الكسا رنك همچنین كلمات كلیدی وب سایت را كه باعث ایجاد ترافیك روی وب سایت شده اند را نیز نمایش میدهد و همچنین مشخص مینماید كه بازدیدهای شما بیشتر از سوی كدام سایت ها بوده است و بازدیدكنندگان وب سایت شما از كدام منطقه جغرافیایی بوده اند .


چگونه الكسا رنك سایت خود را كاهش دهیم ؟

از قابلیتهای دیگر الكسا رنك میتوان به مقایسه محبوبیت وب سایت بین رقبا پرداخت ، كه كدام سایت ها در چه زمانی چه مقدار بازدید داشته اند و در نمودارهای تخصصی حتی محدوده سنی بازدیدكنندگان وب سایت را مشخص نمود . این امر برای تمامی وب مسترها این امكان را فراهم میكند كه تصمیمات صحیحی را در موقعیت های گوناگون اتخاذ نموده و ترافیك مصرفی را كنترل نمایند .

الكسا رنك عددی است كه از حدود 18 میلیون تا 1 مشخص میشود و برخلاف پیج رنك گوگل هر چه پایین تر باشد یعنی میزان محبوبیت وب سایت از نظر ترافیك مصرفی بهتر میباشد .

عوامل متعددی در ایجاد الكسا رنك مناسب تاثیر گذارند از قبیل : نام دامنه اینترنتی ، كلمات كلیدی مورد جستجو از طریق موتورهای جستجو ، تعداد لینكها و تبلیغات وب سایت در اینترنت و... كه وجود برخی از قسمتهای قابل تغییر و گسترش در وب سایت به ایجاد ترافیك مناسب كمك مینماید .

زمان مورد نیاز جهت دسترسی به الكسا رنك مناسب برای سایت های با مقیاس متوسط حدود 2 تا 5 ماه میباشد كه بایستی توسط متخصصین ترافیك مورد نیاز روی وب سایت ایجاد شود و با توجه به تداوم آن به نتایج مطلوب دست یافت .


سپنتا با استفاده از جدیدترین روشهای افزایش ترافیك سایت ، آمار بازدیدكننده های وب سایت شما را افزایش داده و موجب افزایش فروش محصولات و خدمات شما می شود . درصورت بیشتر دیده شدن توسط بازدیدكننده گان رقبای شما از شانس كمتری جهت رقابت با شما برخوردار بوده و شما میتوانید تاثیر بیشتری روی مشتریان خود داشته باشید .

اولین گام موفقیت در تجارت آنلاین بیشتر دیده شدن میباشد یعنی میزان بازدیدكنندگان وب سایت شما افزایش یابند ، سپنتا با تكیه بر تجربه خود برای شما محبوبیت در بازدیدهای فراوان را فراهم مینماید و شما را در تجارت موفق یاری مینماید .

جهت دسترسی به افزایش ترافیك سایت برخی عوامل نقشی حیاطی ایفا میكنند از قبیل : نام دامنه مناسب ، طراحی سایت بر پایه تكنیكهای سئو ، معرفی سایت به موتورهای جستجو ، عناوین مناسب صفحات ، محتوای مناسب صفحات ، سرعت لودینگ بالای وب سایت ، وجود كلمات كلیدی موثر در محتوای وب سایت ، تبلیغات آنلاین در سایتهای پر مراجعه ، تبلیغات كلیكی گوگل و ... كه تمامی این عوامل در دستان متخصصین سپنتا نهفته است و شما را در دنیای كسب و كار دیجیتال و بازاریابی آنلاین پشتیبانی مینمایند .

بهینه سازی موتور جستجو یك روش فعال است كه با عمل كردن الگوریتم ها تغییر میكند . بطوریكه پیشنهاد می شود یك شركت بهینه سازی موتور جستجو را استخدام كنید زیرا كه این امر محتاج متخصصین و یك نیروی كار متعهد برای رسیدن و حفظ نتایج مطلوب است . اگر مایل به معرفی سایت خود به هزاران سایت و بازدید كننده هستید با ما تماس بگیرید .