Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

افزایش ترافیك و رتبه سایت در سایت اكسپلورر – موز رنك

جایگاه فعلی :

موزرنك MozRank mR چیست ؟

موزرنك (MozRank mR) شناسه دیگری جهت مشخص سازی میزان محبوبیت وب سایت است كه از عدد 1- تا 10 مشخص میشود . موزرنك (MozRank mR) متعلق به شركت SEOMoz سئو موز میباشد كه در سال 1996 با الگوریتم متفاوتی از پیج رنك (PageRank) ایجاد گردید .

موزرنك بر اساس محبوبیت دامنه و محبوبیت صفحات وب سایت برای هر صفحه عددی مشخص را آشكار می سازد كه نتیجه لینكهای بازگشتی از سایر صفحات اینترنت را مشخص می نماید . مولفه های موثر بر موزرنك عبارتند از : عناوین صفحات ، محتویات مرتبط مناسب وب سایت ، لینكهای خارجی وب سایت به دیگر وب سایت ها و آدرس ها ، لنگرهای متنی موجود در صفحات و ... كه تمامی این مولفه ها در شركت سپنتا مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و بر روی وب سایت هدف پیاده سازی خواهد شد .

افزایش موزرنك یعنی افزایش ترافیك وب سایت ، افزایش میزان بازدیدهای موثر حقیقی ، افزایش حجم نمایش كالا و خدمات ، افزایش میزان فروش و در نهایت امر رقابت سالم با رقبا و پیشی گرفتن از تبلیغات سنتی رقبا در دنیای دیجیتال میباشد .


چرا افزایش تعداد بازدیدكنندگان سایت با سپنتا ؟

سپنتا با تكیه بر روشهای نوین افزایش ترافیك سایت و افزایش محبوبیت وب سایت ، بستر مناسبی را جهت در معرض نمایش بودن وب سایت شما فراهم نموده است . افزایش ترافیك سایت در قالب افزایش تعداد بازدیدكنندگان وب سایت به شما امكان میدهد كه كالا یا خدمات خود را به افراد بیشماری معرفی نموده و در تجارت آنلاین سهم بیشتری را به نسبت رقبا به دست آورید .

سپنتا با شناخت دقیق فاكتور های موثر بر موز رنك اقدام به طراحی و برنامه نویسی وب سایت بر اساس استاندارد های سئو نموده و میتواند در كمترین زمان ممكن بهترین نتایج را برای موز رنك وب سایت كه همانا دسترسی به تعداد بازدید بیشتر بازدید كنندگان میباشد دست یابد .

در نهایت كامپیت رنك مناسب كلیه شركت ها و برند های بزرگ مانند : شركت های خودرو سازی ، خطوط هواپیمایی ، هولدینگ ها و شركت های سرمایه گذاری ، شركت های خرده فروش مویرگی ، رسانه های آنلاین و موتورهای جستجوگر ، شركت های خبری و ... مناسب میباشد .

بهینه سازی موتور جستجو یك روش فعال است كه با عمل كردن الگوریتم ها تغییر میكند . بطوریكه پیشنهاد می شود یك شركت بهینه سازی موتور جستجو را استخدام كنید زیرا كه این امر محتاج متخصصین و یك نیروی كار متعهد برای رسیدن و حفظ نتایج مطلوب است . اگر مایل به معرفی سایت خود به هزاران سایت و بازدید كننده هستید با ما تماس بگیرید .