Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

افزایش ترافیك و رتبه سایت در كامپیت – كامپیت رنك

جایگاه فعلی :

كامپیت رنك Compete Rank

كامپیت رنك (Compete Rank) عددی است كه مقدار بازدیدهای حقیقی وب سایت ها را مشخص مینماید و فقط برای وب سایت های بزرگ كاربر دارد ، این مقدار با پیچ رنك (PageRank) و موزرنك (MozRank) ارتباط مستقم نداشته و فقط به طور غیر مستقیم با الكسا رنك (Alexa Traffic Rank) مرتبط است . تفاوت میان كامپیت رنك و الكسا رنك در حقیقی بودن نتایج میباشد ف بصورتی كه الكسا رنك میزان كلی ترافیك مصرفی حقیقی و مجازی را نمایش میدهد كه اغلب بصورت مجازی ایجاد شده ، در حالیكه كامپیت رنك مقدار ترافیك حقیقی وب سایت را نمایش می دهد .

شركت های بزرگ همواره رقابتی تنگاتنگ روی كامپیت رنك خود داشته و این مولفه شاخص اصلی رقابت بین آنها تلقی می شود .

توسط این مولفه بازدیدكنندگان منحصر بفرد هر وب سایت مشخص میشود و بازدیدهای تكراری در این عدد تاثیری ندارد . مقدار كامپیت رنك از حدود 5 میلیون تا 1 میباشد و هر چه پایین تر باشد بهتر است ، بعنوان مثال این مولفه برای سایت گوگل 1 میباشد .


افزایش محبوبیت سایت

شركت سپنتا همراه با پیشرفت تكنولوژی و بكار گیری متخصصین امر ، همراه با تكنولوژی های روز دنیا همقدم شده است . در دنیای دیجیتال امروزی رقابت آنلاین بین شركتهای بزرگ در قالب رقابت مجازی جهت دسترسی به سود بیشتر در قالب فروش بیشتر محصولات و خدمات تبدیل شده است . شركتهای بزرگ سایت های قدرتمند داشته و رقابت بین آنها رقابت بین متخصصین نگهدارنده وب سایت های آنهاست .

بدین ترتیب متخصصین ترافیك وب سایت با بررسی های دقیق همواره در مسیر دسترسی به بیشترین محبوبیت و ترافیك آنلاین میباشند .

بهینه سازی موتور جستجو یك روش فعال است كه با عمل كردن الگوریتم ها تغییر میكند . بطوریكه پیشنهاد می شود یك شركت بهینه سازی موتور جستجو را استخدام كنید زیرا كه این امر محتاج متخصصین و یك نیروی كار متعهد برای رسیدن و حفظ نتایج مطلوب است . اگر مایل به معرفی سایت خود به هزاران سایت و بازدید كننده هستید با ما تماس بگیرید .