Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

بهینه سازی وب سایت - افزایش ترافیك و تعداد بازدید وب سایت

جایگاه فعلی :

كنترل آنلاین تبلیغات اینترنتی

آیا میدانید بیش از 15 میلیون نفر كاربر اینترنتی در ایران وجود دارد و پیش بینی می شود این رقم تا 3 سال آینده 2 برابر شود ؟

تبلیغات اینترنتی ارزانترین روش بازاریابی در ایران به شمار می آید .رسانه های سنتی تبلیغاتی در ایران به وضوح قادر به ارائه امكاناتی كه در تبلیغات آنلاین وجود دارد به تبلیغ كننده های خود نیستند.قیمت بالای تبلیغات چاپی و تلویزیونی در ایران قابلیت دسترسی تبلیغ كنندگان زیادی را به آنها محدود می كند در صورتیكه وضوح و دقت در كنترل آنلاین تبلیغات اینترنتی به شركتها رضایت و اطمینان خاطر ای را در جهت دانستن میزان دقیق بازخورد سرمایه گذاری خود می دهد.

برای هدایت مشتریان و مخاطبان محصولات و یا خدمات خود به وب سایتی كه برای آن هزینه كرده اید، چه راهكاری اندیشیده اید؟

آیا یك وب سایت زیبا و پر از امكانات و محتوای اطلاعاتی، بدون بازدیدكننده ارزشی دارد؟ آیا باز هم می توانید هزینه ای كه برای برپا كردن وب سایت خود انجام داده اید را سرمایه گذاری به شمار آورید؟

 


d

افزایش تعداد بینندگان سایت

مهمترین عامل برای موفقیت یك وب سایت در بستر وب جلب بیننده می باشد بطوری كه تعداد بینندگان یك سایت برگ برنده آن برای كسب موفقیت در دنیای وب است طراحی جذاب و چشمگیر و خدمات ارائه شده در یك وب سایت تضمینی برای افزایش بازدید كنندگان آن نمی باشد لذا علاوه بر موارد فوق احتیاج به سیاست گذاری جهت جذب كاربران به وب سایت می باشد.

آماری كه از كشورهای خارجی، خصوصا آمریكا در سایت های معتبر وجود دارد، به این ترتیب می باشد كه 67 درصد كاربران اینترنتی و كاربرها، جستجوگر هستند و با جستجو، سایتهای خودشان را پیدا می كنند و 40 درصد از آن كاربران قصد خرید دارند و خدمات و یا كالاهایی كه مورد لزوم و نیازشان می باشد را از اینترنت تهیه می كنند. با چنین محبوبیت و عمومیتی بین همه مصرف كننده ها متوجه می شویم كه موتورهای جستجو دارای نقش كلیدی در این زمینه می باشند البته تنها رتبه های بالای نتایج جستجو است.
كه مورد توجه كاربران قرار دارد و آنها به سایتهای لیست شده در این رتبه ها مراجعه می كنند و از بقیه سایتها صرفنظر كنند. این رفتار كاربران پیام بسیار واضحی دارد : سایتهایی كه در رتبه های بالا قرار نمی گیرند، بینندگان چندانی هم نخواهند داشت.

كسب رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر

دقت در این رفتار كاربران اهمیت كسب رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر را روشن تر میكند. امروزه بازاریابی اینترنتی و تجارت الكترونیك كه خود را با مسئله رتبه بندی در موتورهای جستجوگر هماهنگ كرده است روشهای بسیاری را برای كسب درآمد هر چه بیشتر در اختیار سایت ها قرار داده است .

بنابراین اهمیت كسب رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر برابر است با بازدید كننده بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر موتورهای جستجوگر Google , Yahoo , Bing در میان كاربران دارای محبوبیت و اهمیت زیادی هستند و باید هر وب سایتی برای موفقیت حتما" در نتایج آنها حضور داشته باشد اما این حضور بدون سیاست گذاری جهت پیروزی در رقابت میان نتایج موتورهای جستجو هدف افزایش كاربران را تامین نمیكند. سایت هایی كه در موتورهای جستجو حضور ندارند یا به نوعی حضورشان ضعیف می باشد، بهینه نشده نامیده می شوند. به این معنا كه نتوانسته اند به گونه ای در اینترنت و در جاهای مختلف حضور داشته باشند و در صفحات ابتدایی آمده یا در معرض دید عموم قرارگیرند. در حقیقت به علت بی توجهی این گونه وب سایت ها به فعالیتی كه كاربر های اینترنتی بر روی اینترنت انجام می دهند، در حال از دست دادن فعالیت تجاری و كسب وكار اینترنتی خود می باشند.

كسب رتبه های بالا آرزوی هر دارنده سایتی است كه آگاهانه پای در دنیای مجازی وب می نهد. هر روزه سایت های بسیاری در وب منتشر می شوند كه دارندگان آنها به امید كسب درآمد و موفقیت به این تجارت نوین وارد شده اند اما تنها عده معدودی از آنها با استفاده از تكنیك های موثر كسب درآمد و با تكیه بر تخصص خود در این بین به موفقیت دست می یابند .

شما برا ی رفع تمام نیازهای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی خود تنها با یك شركت در تماس خواهید بود و تمامی خواسته های شما بدست متخصصین ما و بدون نیاز به هیچ واسطه ای برآورده خواهد شد.طرف قرار داد بودن تنها با یك شركت و انجام كلیه امور تبلیغاتی با بالاترین كیفیت .رضایتمندی مشتری از نظر نوع سرویس دهی در كلیه مراحل را به دنبال خواهد داشت .لذا ما جهت نیل به این مقصود روندی برنامه ریزی شده و مشخص برای انجام این خدمات در نظر گرفته ایم .