Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

بازاریابی آنلاین | تجارت الكترونیك | افزایش فروش اینترنتی

جایگاه فعلی :

بازاریابی تخصصی آنلاین

متخصصین ما با شناخت درست و بجای بازار هدف ( Target Market ) و ارتقاهای فصلی محصول ، كالا یا خدمات شما روند سیاست گذاری بازاریابی شما را با توجه به دو مهم زیر مشخص می كنند

  • جمعیت شناسی ( Demographic ) :

بررسی نوع مخاطبان و مشتریانی كه طرف حساب شما هستند.

  • مطالعه و دسته بندی افراد بر اساس علایق شان (Psychographic ) :

بررسی نوع زندگی و رفتارهای مخاطبان و مشتریان فعالیت و خدمات و تجارت شما بازاریابی اینترنتی فقط به معنای طراحی بنر و قراردادن آن بر روی وب سایت ها نیست .ما اهداف شما را برای تبلیغات مشخص می نماییم تا با اجرای برنامه های بازرگانی تبلیغات آنلاین شما مناسب ترین پیام های تبلیغاتی را در جهت تحقق اهداف تان تدوین نماییم سپنتا با دقت بر روند اجرای تبلیغات شما نظارت می كند و تغییرات مناسب را در زمان های مورد نیاز ایجاد می نماید تا كارایی تبلیغات را بالا ببرد .ارائه آمار دقیق تبلیغات ضامن اطمینان شما به این گروه است.


سیاست گذاری تبلیغات آنلاین

پرسنل ما با قدرت خلاقیت و تسلط تجربه خود درارائه راهكارها و تصمیم گیری و اجرای آنها ، نظارت بر تبلیغات اینترنتی را تا دستیابی به هدف نهایی شما به نحو احسن انجام خواهند داد. ما مناسب ترین زمانبندی بسته های تبلیغاتی را در جهت انطباق آنها با نیازهای تبلیغاتی تان برنامه ریزی می كنیم و امكان مكان یابی جغرافیایی بینندگان تبلیغات شما را برای ایران ، یا كشورهای دیگر ارائه می دهیم كه به شما این امكان را می دهد تاانتخاب نمایید كاربران چه كشورهایی بینندگان وب سایتتان باشند

طراحی خلاقانه بنرها با درنظرگرفتن موقعیت جغرافیایی كاربران و ایجاد انگیزه در كابران برای دنبال كردن منبع تبلیغ سپنتا طراحان خلاقی دارد كه بهترین طراحی های بنری را در صنعت تبلیغات اینترنتی در ایران ارائه می كنند . ما بیشترین زمان و انرژی را صرف می كنیم تا با استفاده بهینه از دانش و هنردر ایجاد و چشمگیر شدن استاندارد سازی سایز بنرها سپنتا وب سایت ها را تشویق به تعریف بنرها با سایز استاندارد IAB (انجمن جهانی تبلیغات )می كند .این استاندارد سازی امكان مشاركت تبلیغ كننده را در امر تبلیغات اینترنتی تسهیل نموده و روند تبلیغات را ساده تر می نماید.


بازاریابی الكترونیكی یا اینترنتی

بازاربایی الكترونیكی یا اینترنتی به شما قابلیت دسترسی به دنیای وسیع مصرف كنندگان را میدهد . سپنتا یك شركت بازاریابی الكترونیكی در تهران است كه سرویس هایی را به مشتریان محلی و بین المللی ارائه میدهد . ما یك شركت بازار یابی تجاری آنلاین هستیم كه می توانیم پیشرفت های تجاری آنلاین مفیدی را برای موسسه شما خلق كنیم . اگر هدف شما این است كه حضورتان در دنیای وسیع وب احساس شود و دید مثبتی از شركتتان در میان مصرف كنندگان ایجاد شود، به سایت بازاریابی الكترونیك درستی آمده اید .

ما تنها به یك بازار یابی اینترنتی ساده معتقد نیستیم بلكه ما در حالی كه نیازهای خاص شركت شما را در بازار یابی در نظر میگیریم روی یك استراتژی مناسب تمركز میكنیم. شركتهای بازاریابی زیادی در ایران فعالیت میكنند اما چیزی كه ما را از بقیه متمایز میسازد تسلط حرفه ای ما به كارمان ، داشتن تیم حرفه ای ماهر و متخصص و استفاده ما از جدید ترین ابزارها و برنامه های تكنولوژیكی بازار یابی اینترنتی است .

 

تبلیغا كلیكی گوگل

بازاریابی اینترنتی سپنتا

ما معتقد هستیم كه شما می بایست به هر میزان كه در زمینه وب خود سرمایه گذاری می كنید ، برگشت سرمایه و مشتری داشته باشید. بنابراین سپنتا با تعریف روشهای مختلف بازاریابی اینترنتی شامل  ، بازاریابی مكانی ، بازاریابی از طریق موتورهای جستجو و دیگر خدمات شما را به اهدافتان می رساند . شما می توانید از میان بسته های بازاریابی مختلف شیوه ای را كه با نیاز شما مطابقت دارد انتخاب كنید .

سپنتا یك شركت بازاریابی اینترنتی در تهران است كه جدیدترین تكنولوژی راه كارهای تجارت آنلاین مبتنی بر شركت شما را توسط متخصصین بازار یابی ارائه میدهد . برای دریافت یك ارزیابی رایگان از پروژه خود با ما تماس بگیرید ما می توانیم به شما كمك كنیم بهترین بسته بازار یابی اینترنتی را انتخاب كنید .