Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

تبلیغات كلیكی اسپانسری گوگل - گوگل ادوردز

جایگاه فعلی :

چرا تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز ؟

تقریبا تمام كاربران در زمان استفاده از اینترنت به گوگل و جستجوگرهای مشابه به آن و یا وب سایت هایی كه با گوگل همكاری میكنند مراجعه می نمایند و این تقاضا گوگل را به بزرگترین جستجوگر موجود در جهان روی اینترنت تبدیل نموده است .

طبق آمار بیش از 80 درصد بازدید ها و ترافیك های وب سایت از طریق موتورهای جستجو ایجاد می شود ، در نتیجه تبلیغات موجود در این موتورهای جستجو بیشتر از هر سایت دیگری بازدید خواهند شد . سیستم تبلیغات كلیكی گوگل در میان سایر روشهای تبلیغاتی بالاترین میزان رضایت و بازخورد را داشته است و بازار كسب و كار را متحول نموده است .

اگر شما بدنبال افزایش فروش آنلاین محصولات سایت یا فروشگاه خودتان هستید و یا اگر نیاز به مطرح كردن برند تجاری خود در سطح ملی و بین المللی دارید ما به شما سرویس های تبلیغ در گوگل ادوردز را پیشنهاد میكنیم . این سرویس ها برای تمامی شركت ها ، موسسات و اشخاص حقیقی مناسب می باشد .


ادوردز سپنتا

خدمات سپنتا در دو حوزه ی برندینگ و عملیات مستقیم ارائه میشود

  • برندینگ

در این نوع سرویس برند مورد نظر شما با استفاده از تكنیكهای مخصوص در معرض نمایش مخاطبان شما قرار میگیرد. شما میتوانید افراد را براساس علایق – درآمد – سن – زبان – كشور و … مورد هدف برندینگ قرار دهید.
در این سرویس شما میتوانید آگهی های خودتان را در بزرگترین وب سایت های دنیا از جمله یوتیوب ، دانلود و ... نمایش دهید. ضمن اینكه تبلیغات مولتی مدیا ( بصورت عكس ، فیلم ، انیمیشن و …) برای این سرویس مهیا میباشد .

  • عملیات مستقیم

در این نوع سرویس سپنتا با استفاده از تكنیكهای خاص و بهینه سازی در جهت افزایش فروش – ثبت نام و … سایت شما گام برمیدارد.
در این سرویس بر خلاف تبلیغات رایج اینترنتی، نمایش تبلیغ به هر تعداد و در طول زمان كاملا رایگان می باشد و شما تنها به ازای ورود كاربر به وب سایتتان هزینه پرداخت خواهید نمود كه این موضوع بازگشت سرمایه تبلیغاتی شما را تضمین می نماید. همچنین شما تعیین می نمایید كه هنگام جستجوی چه كلمات و عبارتهایی وب سایت و یا محصول و خدمات شما به نمایش درآید، در نتیجه تنها كاربران كاملا مرتبط به سایت شما هدایت خواهند شد و بازگشت سرمایه شما افزاش می یابد و از پرداخت هزینه برای تبلیغات و معرفی شما به كاربران اینترنتی نامرتبط جلوگیری خواهد شد.


هزینه تبلیغ در موتور جستجوی گوگل

زمانی كه شما در گوگل مشغول جستجو هستید در واقع شما خواهان محصول خاص و یا مطلب خاصی هستید و مدام در سایت گوگل جستجو می كنید و صفحات را ورق می زنید ، گوگل بر اساس جستجوی شما آگهی های مرتبط با جستجوی شما را در همان صفحه نمایش می دهد . علاقه مندان به آگهی در گوگل می توانند متن های آگهی خود را در صفحات جستجوی گوگل ظاهر كنند و هیچ هزینه ای تا زمانی كه كلیك بر روی آگهی نشده پرداخت نكنند و كسر هزینه تنها منوط به وارد شدن بازدید كننده به وب سایت شما خواهد بود .

هزینه تبلیغ در موتور جستجوی گوگل بر اساس كلیك می باشد ، یعنی زمانی كه بر روی آگهی شما كلیكی می شود شما هزینه ای پرداخت خواهید كرد نحوه محاسبه این قیمت از پیچیدگی خاصی برخوردار است كه بطور خلاصه كمترین تعرفه ارائه شده برای هر كلیك یك سنت آمریكا می باشد و بیشترین هزینه به دلخواه آگهی دهنده برای قرار گرفتن مكان آگهی در رتبه های بالاتر می باشد .


تبلیغات كلیكی گوگل

شبكه گوگل بزرگترین شبكه تبلیغاتی آنلاین است كه به بیش از ۸۶ درصد كاربران اینترنت جهان خدمات ارائه می كند

تبلیغات كلیكی گوگل پلی است رو به سوی تجارت الكترونیك حرفه ای ، سپنتا مفتخر است كسب و كار شما را به این سیستم مجهز نماید .

تبلیغات كلیكی گوگل به ازای هر بازدید منحصر به فرد محاسبه میشود و امروزه با توجه به استقبال بی نظیر از این سیستم تبلیغاتی و نفوذ بسیار زیاد اینترنت در میان مردمان ، راهی بسیار موثر در روند تبلیغات بازار بوده و حتی هزینه آن كمتر از سایر روشهای تبلیغاتی سنتی میباشد و در نهایت نتیجه مطلوب تری خواهد داشت .