Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

طراحی وب سایت | طراحی سایت خاص | طراحی حرفه ای سفارشی

جایگاه فعلی :

طراحی وب سایت

به جستجوی خود توجه كنید تا یك طراح وب سایت را موفق پیدا كنید. سپنتا طبق تایید مشتریانش بعنوان یكی از بهترین شركتهای طراحی وب سایت تمام فاكتورهای مورد نیاز برای به گردش انداختن تجارت شما را دارد. سپنتا با توجه به شناخت كامل جامعه هدف هر صنف اقدام به تحلیل و بررسی نیازهای معرفی آن حوزه نموده و تمام تلاش خود را جهت ارایه بهترین وب سایت به كار می بندد.

سپنتا یك شركت ارائه سرویس طراحی وب در تهران است كه سرویس طراحی وب سفارشی و راه كارهای تجاری در دنیای مجازی را ارائه میدهد. سپنتا بعنوان یك شركت طراحی وب سایت پیشتاز ،بر روی محقق ساختن ایده های نو و طراحی صفحات وب منحصر به فرد تمركز می كند تا به تاثیر گذارترین نتایج آنلاین و مناسبترین قیمتها برسد . سپنتا خدمات (سرویس هایش) را با توجه ویژه به هر یك از مشتریان بدون در نظر گرفتن نوع پروژه ارائه میدهد.

طراحی وب طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت خبری طراحی سایت آژانس مسافرتی هواپیمایی

مشاوره رایگان طراحی سایت خبری طراحی وب تجاری طراحی سایت خبری طراحی سایت آژانس مسافرتی

مشاوره رایگان و نیاز سنجی پروژه

سپنتا با توجه به نوع هر پروژه اقدامات مورد نیاز برای همان پروژه را اتخاذ میكند. طراحی سایت بنا به تجربه تنها تسلط بر دانش ابزار كد نویسی و برنامه نویسی و طراحی گرافیكی نیست، بلكه قبل از شروع بایستی تمامی نیازهای كارفرما بررسی شده و بر اساس خواسته های كارفرما و ارایه مشاوره های لازم ، پایه و اساس لزوم ایجاد وب سایت مشخص گردد، سپس با توجه به نیاز كاربران وب سایت و كاربری تخصصی و یا عمومی وب سایت ، طراحی وب سایت آغاز گردد.

سپنتا توسط تیم تحقیقاتی خود و مشاوران مسلط خود، بهترین راه كارها را جهت پیاده سازی هر پروژه به كار می برد و با تحقیق كامل روی نحوه عملكرد كلیه رقبا در هر صنف و رسته شغلی اقدام به آماده سازی ساختار وب نموده و توسط تیم های تخصصی خود بهترین چیدمان را جهت جایگذاری المان های وب سایت ارایه می كند.

 

انواع طراحی وب سایت

طراحی سایت با توجه به نوع نیاز كارفرما و ذات محتوایی خود به چند نوع مختلف تقسیم می گردد كه این تقسیمات از لحاظ مدیریتی به دو نوع استاتیك (غیر قابل مدیریت محتوا) و داینامیك ( قابلیت كنترل محتوای وب سایت ) تقسیم می گردند اما از لحاظ كاربری به دسته های زیر تقسیم می شوند :

انواع طراحی وب سایت خبری تحریریه خبر طراحی سایت آژانس مسافرتی آژانس هواپیمایی سایت تجاری طراحی وب

ویژگی طراحی سایت خبری طراحی وب تجاری طراحی سایت آژانس مسافرت هوایی طراحی سایت تحریریه خبر

ویژگی های طراحی سایت سپنتا

تسلط بر تخصص طراحی وب سایت
تیم های اجرایی سپنتا بصورت علمی بر روی تمامی تخصص های مورد نیاز طراحی وب سایت تسلط داشته و از تجربه كافی در این زمینه برخوردار هستند.

تجربه كافی در زمینه طراحی وب سایت
شركت سپنتا با بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف تجارت الكترونیك و اجرای بیش از 500 پروژه معتبر تخصصی و كشوری كوله باری از تجربه را به همراه دارد.

تعهد به اجرای خواسته های كارفرما
سپنتا همواره بر عهد و قرار ما بین خود و مشتریان پابرجا بوده و تمامی حقوق مشتریان و خواسته های آنها را حتی بیش از قرار موجود اجرا می كند.


 

 نهایی سازی سفارش طراحی سایت

 

نمونه وب سایت

 

 كاتالوگ نمونه طراحی سایت

 

 مالتی مدیا نمونه سایت

 

 پرسش و پاسخ وب سایت

 

 دانلود مالتی مدیاهای نمونه