Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

Usb Disk Security آنتی ویروس یو اس بی

جایگاه فعلی :

امروزه بسیاری از حافظه های جانبی مورد استفاده كاربران قرار می گیرد كه Flash Disk ها و Cool Disk هایی كه از طریق پورت USB به سیستم ها متصل می شوند به یكی از پر كاربردترین آن ها تبدیل شده است. این نوع دیسك ها دارای حجم های مختلفی برای حافظه و نگهداری اطلاعات می باشند كه كاربران بسته به نوع نیاز خود حجم های مورد نظر را انتخاب می كنند. یكی از بزرگترین مشكلاتی كه كاربران در هنگام استفاده از این نوع حافظه های جانبی به آن برخورد می كنند آلوده شدن این نوع حافظه ها می باشد. از آن جایی كه این نوع حافظه ها بر روی چندین كامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین انگیزه كاربران برای استفاده از این نوع فایل ها در واقع انتقال فایل به سیستم های مختلف می باشد ، بنابراین امكان آلودگی این حافظه ها بسیار بالا می باشد.

نرم افزار USB Disk Security بهترین برنامه آنتی ویروس برای محافظت از كامپیوتر در برابرهر گونه تهدبدات از طریقدرایو یو اس بی USB می باشد.برنامه USB Disk Security بهترین برنامه آنتی ویروس برای محافظت آفلاین كامپیوتر بدون نیاز به آپدیت دیتابیس برنامه بوده و می تواند تا 90 درصد از ویروس های اتوران و فیشینگ های قابل حمل را شناسایی و پاكسازی كند .


طراحی وب سایت | طراحی سایت | آنتی ویروس یو اس بی

توانایی شركت وب سپنتا طراحی وب سایت تجاری سازمانی اتوماسیون تحریریه خبر

این نرم افزار با استفاده از تكنیك های قرار داده شده در آن و با چك كردن حافظه جانبی و انجام مقایسه ها ، در صورت وجود ویروس و برنامه مخرب بر روی حافظه مورد نظر ، كاربران را مطلع و اقدام به نابودی فایل مورد نظر میكند. از ویژگی های این نرم افزار بی نیازی به انجام عملیات بروز رسانی می باشد كه بر خلاف دیگر برنامه های ضد ویروس می باشد. این نرم افزار محصولی از Zbshareware International می باشد. . حجم این نرم افزار 1 مگابایت است و فقط 1 تا 7 مگابایت از رم كامپیوتر شما را مورد استفاده قرار می دهد .

این نرم افزار سازگار با نسخه های مختلف ویندوز اعم از XP و Vista بوده و سرعت كامپیوتر را كاهش نمی دهد و جزو سریعهترین و كم حجمترین آنتی ویروس های دنیا می باشد .


از دیگر امكانات مفید این برنامه كاربردی:

 

  • Auto Start : در این قسمت می توانید لیست برنامه هایی در حین بوت و شروع كار سیستم عامل اجرا می شوند را دید و مدیریت كرد.
  • Repair System : برخی از نرم افزارهایی كه در رایانه خود نصب می كنید تنظیمات رجیستری را تغییر می دهند در این قسمت می توانید بر تغییرات نامناسب این نرم افزارها مدیریت كنید و آن ها را به حالت اولیه برگردانید.
  • USB Tools : شامل دو قسمت Remove و Immunity می شود كه در بخش Remove می توان سخت افزاروصل شده از طریق پورت USB را كه به حالت عادی سیستم خطای The device 'Generic volume' cannot be stopped right now. Try stopping the device again later را می دهد، می توان خارج كرد. و در بخش Immunity امكان مدیریت بر AUTORUN برنامه های مثلا درون فلش می باشد كه می توان آن ها را فعال و یا غیر فعال كرد.
  • Quarantine : در این بخش هم برنامه هایی كه از سطح ایمنی حساسی برخوردارند و توسط كاربر پاك شده اند قرار دارد و می توان همگی را از حافظه این قسمت پاك كرد و یا به سیستم برگرداند. (restore)
  •   Memory Shield : این بخش هم فایل های خطرناك و آلوده ای كه بدون اجازه اجرا می شوند را مانیتور (مشخص می كند) و می توان از شرشان خلاص شد.
  • USB Scan : همانطور كه از اسمش مشخص است حافظه فلش را اسكن می كند و فایل های آلوده را می توان از بین برد.
  • USB Shield : وضعیت حافظه فلش را مانیتور می كند و فایل های خطرناك را معرفی می كند و می توان بر آن ها تاثیر گذاشت.
  •  Information : اطلاعات برنامه را مشخص می كند و از این قسمت باید این نرم افزاررا ثبت (رجیستر) كرد. تا همه امكانات بالا برای شما قادر به انجام باشد. (فایل txt پسورد برنامه همراه با فایل فشرده نصب می باشد.)

وب سپنتا | وب گستر سپنتا | شركت وب سپنتا

منبع : http://www.zbshareware.com/download.html

دانلود با حجم 1.5 مگا بایت Doawnload USB Disk Security 5

 اطلاعات رجیستر نرم افزار :

Name   : ledworld

serial : BHJDH17937