Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

سولار سیمرغ

سولار سیمرغ

سولار سیمرغ :: solarsimorgh

وب سایت: www.solarsimorgh.com
نوع پروژه: طراحی سایت تجاری , طراحی سایت اطلاعاتی
تاریخ ایجاد: چهارشنبه, 16 فروردین 1391   |   Wednesday, 04.April 2012
بازدید: 2051 بار

تگ ها: طراحی سایت خدماتی ,طراحی سایت آژانس ,خاورمیانه ,سه چرخه ,كشتی ,قایق ,كیش ,ساعت ,حیات سبز ,خودرو دو زیست ,سولار سیمرغ ,سیمرغ خورشیدی
  • امتیاز دهی :
امتیاز مثبت برای این مورد ثبت شد.
امتیاز منفی برای این مورد ثبت شد.

بهره گیری از دنیای سبز و زندگی سبز آرزوی دیرینه تمام انسانها است . دنیای سبز ما با استفاده از انرژی پاك و غیر فسیلی جاودانه و پابرجا خواهد بود .استفاده از علوم نوین وتكنولوژی پیشرفته و بهره گیری مناسب از آن امكان زیستن در این دنیای سبز را برای ما فراهم می سازد . نور خورشید یكی از بهترین منابع انرژی پاك است كه بوسیله آن دستگاه های مختلفی از جمله آب گرمكن خورشیدی ، باطری خورشیدی ، دیگ مخصوص پخت غذا ، هواپیمای خورشیدی ، كشتی خورشیدی و... ساخته شده است . خودروهای علمی طراحی و ساخته شده بر این مبنا دارای ویژگی های خاص و تكنولوژی پیشرفته هستند كه نشان از پشتكار و تلاش متخصصان و مهندسان علوم مختلف می باشد .  ماشین های خورشیدی ساخته شده براین اساس با توجه به شرایط ویژه آن باید دارای وزن كم ، شكل آئرودینامیك مناسب ، توان مناسب و ... باشند . امروزه در كشور های مختلفی نسبت به طراحی و ساخت این گونه خودروه ها سرمایه گذاری بسیار شده است بطوریكه یكی از فاكتورهای مهم در رده بندی دانشگاه های معتبر مهندسی جهان طراحی و ساخت دستگاه هایی با تكنولوژی جدید و ایده های برتر است . خوشبختانه در سال 1385 كشور ایران برای اولین بار در خاورمیانه موفق به ساخت خودروی خورشیدی مسابقات رالی به همت گروهی از دانشجویان و استادان گروه مهندسی مكانیك دانشكده فنی دانشگاه تهران به نام غزال ایرانی نمود كه با توجه به تكنولوژی پیشرفته ای كه در آن بكار گرفته شده بود به یكی از پرافتخارترین پروژه های علمی در خاور میانه مبدل گردید بطوریكه دانشگاه MIT  آمریكا از تیم سازنده غزال ایرانی جهت اجرای یك پروژه بزرگ دعوت بعمل آورد .

سیمرغ یك اولین خودرو خورشیدی در جهان كه با توجه به داشتن دو سرنشین عملا ً قادر به حركت در خشكی و سطح آب می باشد .

سیمرغ1با همكاری اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه های كشور و متخصصین داخلی برای اولین بار طراحی و با توجه به امكانات محدود موجود ، با جدیدترین تكنولوژی های ساخت خودروهای خورشیدی در جزیره زیبای كیش ساخته می شود .

برگزاری مسابقات ویژه "حیات سبز ، حیاط سبز" در كلیه مراكز آموزشی در جهت گسترش فرهنگ استفاده از انرژی پاك و حفظ محیط زیست یكی دیگر از اهداف این پروژه می باشد .

استفاده از جدیدترین نرم افزارو سخت افزارو دستگاه های مورد نیاز در قسمتهای مختلف خودرو ( سیستم ناوبری پیشرفته ، سیستم كنترل كاركرد باطری ، سیستم كنترل كاركرد سلولهای خورشیدی ، سیستم كنترل كاركرد الكتروموتورها ، دوربین های مداربسته ،  استفاده از GPS&GPRS و یك كامپیوتر پیشرفته جهت پردازش كلیه اطلاعات  مورد نیاز و ...  ) از مزایای خاص این خودرو می باشد .نظرات

نظری تا به حال داده نشده است!

شایان ذكر است كه ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد و فقط جهت اطلاع رسانی به شما برای نظراتی كه برای كامنت شما ارسال شده استفاده میگردد.

bolditalicunderline linkunlinkparagraphhrincreasedecrease