Websepanta LTD Located at
Unit 3 , 9 BoAliSina Sharghi Alley ValiAsr St, Fatemi-YousefAbad, Tehran,Iran.
Phone: +98-21-88993820
ایمیل:   رمز عبور:
ورود مرا به خاطر بسپار
ثبت نام !     یا بستن پنجره
درخواست پشتیبانیارزیابی رایگان پروژهثبت دامنه و میزبانی وب تماس با ما پشتیبانی آنلاین

كیان كلاب

كیان كلاب

كیان كلاب :: kianclub

وب سایت: www.kianclub.com
نوع پروژه: طراحی سایت خاص , طراحی سایت خدماتی , طراحی سایت تجاری , طراحی وب دایركتوری , طراحی سایت اطلاعاتی , طراحی سایت تبلیغاتی
تاریخ ایجاد: سه شنبه, 6 دی 1390   |   Tuesday, 27.December 2011
بازدید: 1656 بار

تگ ها: ترفندهای سئو ,سئو ,سایت دایركتوری ,وب دایركتوری ,kcc ,امنیت و حفاظت ,دوربین امنیتی ,security system ,دوربین ,كیان كلاب ,باشگاه مشتریان كیان ,كیان ,سیستم امنیتی ,دوربین مادون قرمز
(1 امتیاز منفی)
  • امتیاز دهی :
امتیاز مثبت برای این مورد ثبت شد.
امتیاز منفی برای این مورد ثبت شد.

مفتخریم از حضور شما در این پایگاه اینترنتی، فضایی، ساماندهی شده برای ایجاد و گسترش ارتباطاتی ثمربخش و صمیمی برای همه حرفه ای ها و دست اندركاران خانواده بزرگ فعالان حوزه امنیت و حفاظت، تا از حضور و موجودیت یكایك آنها بهره مند شده و برای رشد و توسعه روابط تخصصی با یاری و هم آوایی، عرصه ای پویا و كارآمد را پدید آوریم.

باشگاه كیان با ارائه خدمات و ابزارهای روزآمد در فضای مجازی خواهان آن است تا  كاستی ها و ناهمواری های موجود در بازار این حوزه را با صرف كمترین هزینه و قابل دسترس در تمام زمان ها و مكان ها برای كاربران خود تا حد امكان آسان ودغدغه هایی كه در پی می آیند را به حداقل برساند. این خدمات شامل :

:: سازماندهی فضای پرسش و پاسخ های تخصصی حوزه امنیت و حفاظت ( با بهره گیری از دانش روز دنیا در این حوزه و مهمتر از آن یاری اعضای باشگاه و به اشتراك گذاری تجربیات همه آنان ).

:: اطلاع و خبررسانی درباره آنچه در جای جای گیتی پیرامون تخصص های گوناگون این حوزه در جریان است.

:: ارائه فضای اختصاصی به هر یك از فعالان و دست اندركاران این حوزه اعم از حقوقی یا حقیقی برای معرفی اشخاص یا مجموعه هایی كه به عنوان عضو در باشگاه ثبت نام می نمایند. امكانات این فضا برای اعضا شامل ( طراحی یكپارچه، نمایش لوگو، آدرس، شماره تلفن، امكان بارگذاری كاتالوگ الكترونیك به وسیله هر یك از اعضا و . . . ) در ساختار پكیجی كامل برای ارتباط دوسویه با كاربران و مشتریان هر مجموعه می باشد.

:: ارائه فضاهای تبلیغاتی بصورت بنرهای نمایش فلش و تصاویر ثابت یا متحرك.

:: ایجاد فضایی نوین با كاربری بازار مجازی برای حضور اعضا و فروش مستقیم كالا و خرید با هدف صرف هزینه كمتر و سود منطقی و قیمت های استثنایی كه كاربران و اعضای باشگاه از آن بهره مند خواهند شد.

:: امكان بهره مندی اعضا از تخفیف ها و خدمات ویژه باشگاه و مشاركت همه اعضا در تحقق بازاری استثنایی و امكانات وسیع دیگری كه در آینده ای نزدیك به اطلاع اعضا محترم رسانیده خواهد شد.نظرات

نظری تا به حال داده نشده است!

شایان ذكر است كه ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد و فقط جهت اطلاع رسانی به شما برای نظراتی كه برای كامنت شما ارسال شده استفاده میگردد.

bolditalicunderline linkunlinkparagraphhrincreasedecrease